Tuesday, November 19, 2013
Tuesday, November 12, 2013
Sunday, October 13, 2013
Thursday, October 10, 2013
SÜGIS ÕUES 1
Tänavune sügis on olnud erakordselt kaunis nii aiapidajale kui muidu loodusenautlejale. Järjest valmivad punapõsksed õunad ja neid on nii palju
Üks oravapoiss näitas ennast iga kandi pealt ja eriti meeldis talle oma kohevat saba lehvitada
Sügis Kiili kandis on kuldne ja selle jäädvustamine on lausa lust
Veel oli lavendleid tuules
Ja sinitaeva all valitses totaalne segadus, alles see oli kui nad tulid ja juba minek...ah, aeg läheb nii ruttu
sügisene põdrakanep näeb välja praegu selline
ja silmapesukausi täis kastanimune meenutab kooliaega, kui nendest sai tohutult meisterdatud igasuguseid loomakesi...
Saturday, September 28, 2013
MERLEL külas
Vahest on hea ja kosutav käia üle lombi põhjanaabritel külas, et vaadata kuidas Soomemaale sügis on jõudnud.
selline "maiuspala"
Espoo lähistel Soukkas on suurepärased matkarajad vaheldusrikka taimestiku, puude, linnu- ja seeneliikidega.
suurte varvastega puud
kunsti vedamine on juba küllaltki käpas...
temale meeldis peitust mängida, peita ennast tükiks ajaks vee alla et teadmata kohast jällegi välja vupsata
matkasellid
oh, kuidas mulle meeldivad sealsed samblikud kaljudel ja siin näitas sügis oma tõelisi värve
kivisamblikud
Väinomöinen kindlasti siin tegutsenud...;)
kas minna või mitte...minna
Merle
Ilus oled Soomemaa
lill, mis on vallutanud kõik kohalikud pargid ja metsaalused...nime ei tea
talisuplejad olid sõduvees, sest ilm oli soe ja vesi ilmselt ka
sügis on jõudnud Soomemaale
tema oli nii armas, et lähemale minnes ei pannudki elektrilinti tähele ja sain suraka...ai-ai
nüüd ruttu koju seenesousti tegema...
Oli mõnus päev Merlega, sai kaunist loodust ja ilma nauditud ja seda kõike sealsamas Soukkas umbes 5-7 km raadiuses.
Taaskohtumisteni!
Subscribe to:
Posts (Atom)

















































































































