Sunday, July 13, 2014
Friday, July 4, 2014
POJENGID
Pojengide õitseaeg on nii üürike, seega tuleb neid suursuguseid lilli jäädvustada, et oleks talvel mida nautida. Tegelikult ei olegi nii lihtne pojengi pildistada...esiteks tahaks haarata neid palju kaadrisse
peale vihma on õietutid rasked ja langevad vastu maad, enam püsti nad endid ei suuda ajada...siis tavaliselt korjan neid tuppa vaasi...ja milline suurepärane lõhn, valged lõhnavad eriliselt tugevalt
Maalilised ja suursugused lilled...
Saturday, May 31, 2014
KEVAD PRANGLIL
Asi on lihtsalt selles, kui kevadel jääb saares käimata (nagu ütlevad kohalikud), siis ei tule ka õiget suve...mõeldud, tehtud
Ja kui uus laev Wrangö seilab mööda juba väikesaarest Aksist, siis olen varsti kohal...

tavaliselt on kevad saarel ligi paar nädalat ajast tagapool, nii oli ka sel korral
kõik pesakastid olid endale üürnikud saanud ja suur vahtrapuu sumises mesilastest
Vara hommikul kella poole kuue paiku hanejahile
seekordne jaht oli veretu, kuid rikkaliku pildisaagiga
"kimalase lend"
Linnulaulu ja lilleilu jätkus kõikjale
raugematu kiviarmastus
ei tea, mis neil ussikestel arus oli, et nad niiviisi matkasid...
ei saa Pranglilt lahkuda ilma päikseloojanguteta
Subscribe to:
Posts (Atom)






















































































