Tuesday, April 21, 2015

TÜRGI vol1

Reis Türgimaale sai ette võetud aprilli hakul. Lennureis u 3,5 tundi, saabumine Antalyasse ja kohapeal   bussiga ringreis kestis 8 päeva. Maha sai sõidetud pea 1500km, ööbida tuli 5 erinevas hotellis ja reisielamusi oli küllaga, seega palju pilte bussiaknast...  







Käänuline ja kurviline tee mööda kaunite vaadetega rannikujoont 


 Myra linna hauakoopad, mis vaieldamatult kuulub Türgi lummavamate vaatamisväärsuste hulka


 kohalik anfiteater, millel oli suurepärane akustika, grupiga koos lauldud sünnipäevalaul eesti keeles, pani kuulama.... 





 moshee kutsus päevas vähemalt 5-6 korda palvusele

 hommik algas kuke lauluga ja lammaste karjatamisega (pildistatud hotelli aknast)




 Nikolai kirik, kuhu on maetud püha Nikolaus

meeldejääv laevareis uppunud linna, nimelt otse laevalt sai ka vette minna. Vesi oli u 19 kraadi ja jube soolane






sarkofaagid


 turistikas


 meie neljane kamp



sõit läbi Dalyani roostiku Kilpkonnaranda (Kareta-
Kareta https://www.youtube.com/watch?v=4FX5mY7dgLI)
päris Karetasid seekord näha ei õnnestunud...



 kõik eestlased tahavad päikest








 aga väiksemat sorti konni oli küllalt











sõit läheb edasi....

Wednesday, March 18, 2015

PÄEVAKANGELANE

Valisin ta täna päevakangelaseks...ilus, valge, värske. 

varakevadisel  modellihakatisel pole aimugi minu kavatsustest



 nagu lontiskõrvadega jänesed

 üks ja ainuke märtsikas 

maalilised ja õrnad...oh nad meeldivad mulle





õhtu saabudes tõmbavad ennast koomale


aga suvi tuleb vist kirju...

Sunday, March 1, 2015

KOHILA PEEGELDUSED

Objektiivi Ordu rabanäitus rändas Eestimaa peal terve aasta ja  viimane väljanäitus oli Kohilas. 

 Osalesin ka paari pildiga, oli tore kogemus.


Pärast näituse pidulikku lõpetamist Kohila raamatukogus, pakkisime oma pildid kokku ja suundusime Kohila aleviku peale patseerima.


Kohila mõisahoone, milles tegutseb praegu kool








 


Kohilast voolab läbi Keila jõgi ja jõekaldad pakuvad suurepäraseid peegeldusi, see siin vana mahajäetud paberivabrik





kuna ilm oli suteliselt halli võitu, siis lisasin pisut värvi juurde...mõeldes ise, et küll oleks tore, kui siin ilutseks mingi tegev hoone...









ordukad koos suurepäraste peegelduste taustal...pole ju paha










ja ennäe imet....kas UFO. Triivis teine hääletult kaldale ja kergitas kaant. Imemasinast koorus välja kohalik imemees Pavka, nagu kurjad keeled räägivad. Pavka aerutas koheselt fotograafide suunas ja oli nõus lahkelt oma imemasinast rääkima. Kohtumine kohaliku ufonaudiga tekitas meis elevust...









Kohila.... väikses kohas nii palju vett...aga nii on