Sunday, May 19, 2013

ORDUKATEGA PÄRNUMAAL

Kauaoodatud ordukate kevadretk on käes...jee!
Kõigepealt, et pärnumaale jõuda, tuli sellel hommikul põigata sisse 
Vigalasse ja nagu Ilmar ütles, et teeme väikse jõnksu...



Vigala Maarja kirik tervitas lahtiste ustega






 Silvia maja Vee tänaval oli kohtumispaigaks, kus lahke perenaine kostitas meid  verandal hommikukohvi ja kõige hea ja paremaga


 Sellise märgiga maja oli




Suur ja lage väli, mida nimetati Audru poldriks, oli hanede päralt ja teisel pool golfiväljak soomlaste päralt




Jalutuskäik Audru pargis



Rippsillal olid kaks *lätlast*

Peatuspaik tiibadeta veski juures




Lindi raba vaatetornis













 Seliste kirik




Pootsi kirik




Karstna vanad tammed


vaatetornist  kadakane vaade


liblikaga ikebanaana



ja läkski lahti karukella jaht...mille kohta ütles Ilmar, et tänu kellade mõminale leidsid kõik lõpuks õige tee ülesse



kõik kellad sai ülespildistatud ja ees ootas piknik Sõmeru majaka juures






Seekordsed jutud said räägitud ja mälukaardid täis pildistatud



jääb üle veel tänada kõiki pärnakaid  ja eelkõige sügav kummardus Silviale, kõik oli väga vinge! Aitäh!

Thursday, May 2, 2013

JÄGALA JUGA



Kuna Tuhala nõiakaev oli selleks korraks oma tegevuse lõpetanud, suundusime Jägala joa suunas. Seal oli vett ja voolamist küll ja veel...



tagasihoidlik tervitus  ka ...:) ikkagi esimest korda selle joa ääres 



juga nii ja...

...juga naa

luige moodi asjandus jäi objektiivi ette

ja poisikesed joal



väike vikerkaarepoiss mängles vee kohal ja vesi muudkui voolas ja voolas...



katkematu voolamine


 väike peatus Savirannas ja suurepärane vaade merele, vasakule jääb Prangli ja keskel väike Aksi

 üks kurb hobune konutas tee ääres ja ootas kannatlikult kuni ma oma kaadervärgiga kohale jõuan ja temast ühe pildi teen...aga ega ta sellepärast rõõmasmaks ei muutunud


rändhaned kauni kiviaia taustal Kiilis

ühtäkki oli kõigil kuhugi rutt

uus parv soojendas end õhtupäikeses 


Martin tuli vist tagasi....