Kauaoodatud ordukate kevadretk on käes...jee!
Kõigepealt, et pärnumaale jõuda, tuli sellel hommikul põigata sisse
Vigalasse ja nagu Ilmar ütles, et teeme väikse jõnksu...
Vigala Maarja kirik tervitas lahtiste ustega
Silvia maja Vee tänaval oli kohtumispaigaks, kus lahke perenaine kostitas meid verandal hommikukohvi ja kõige hea ja paremaga
Sellise märgiga maja oli
Suur ja lage väli, mida nimetati Audru poldriks, oli hanede päralt ja teisel pool golfiväljak soomlaste päralt
Jalutuskäik Audru pargis
Rippsillal olid kaks *lätlast*
Peatuspaik tiibadeta veski juures
Lindi raba vaatetornis
Pootsi kirik
vaatetornist kadakane vaade

ja läkski lahti karukella jaht...mille kohta ütles Ilmar, et tänu kellade mõminale leidsid kõik lõpuks õige tee ülesse
kõik kellad sai ülespildistatud ja ees ootas piknik Sõmeru majaka juures
Seekordsed jutud said räägitud ja mälukaardid täis pildistatud
jääb üle veel tänada kõiki pärnakaid ja eelkõige sügav kummardus Silviale, kõik oli väga vinge! Aitäh!




























































